Ogień przebudzenia. Cykl Draconis Memoria. Księga 1 (książka audio)

Ogień przebudzenia. Cykl Draconis Memoria. Księga 1 (książka audio) - Anthony Ryan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anthony Ryan
WYMIAR
12,85 MB
NAZWA PLIKU
Ogień przebudzenia. Cykl Draconis Memoria. Księga 1 (książka audio).pdf
ISBN
5354101597279

OPIS

Na rozległych terytoriach kontrolowanych przez Żelazny Syndykat Handlowy najcenniejszym towarem jest smocza krew. Spuszczana z trzymanych w niewoli lub odławianych w dziczy Czerwonych, Zielonych, Niebieskich i Czarnych, po przedestylowaniu służy do wytwarzania eliksirów dających niewiarygodną moc. Tych, którzy potrafią z niej korzystać, nazywa się Błogosławionymi.Mało kto zna jednak prawdę: smocze rody słabną, a gdy wygasną całkowicie, wojna z sąsiednim Cesarstwem Corvuskim będzie nieunikniona. Ostatnią nadzieją Syndykatu są pogłoski o istnieniu innej rasy smoków, znacznie potężniejszej od pozostałych. Nieliczni wybrańcy losu udają się na jej poszukiwania.Claydon Torcreek – drobny złodziejaszek i niezarejestrowany Błogosławiony – po wcieleniu do służby w Protektoracie zostaje wysłany w głąb dzikich, niezbadanych krain w poszukiwaniu stworzenia rodem z legend. Lizanne Lethridge – kobieta-szpieg i znakomita zabójczyni – podczas misji na terytorium wroga musi stawić czoło wielkiemu zagrożeniu. Podporucznik Corrick Hilemore służy na krążowniku Syndykatu, który w pogoni za okrutnymi rozbójnikami na odległych rubieżach napotyka inne, znacznie gorsze niebezpieczeństwo. Kiedy żywoty ludzi i państw spotykają się i przeplatają, a to, co znane, zderza się z nieznanym, wszyscy troje muszą dołożyć wszelkich starań, żeby powstrzymać nadciągającą wojnę, która w przeciwnym razie ich pochłonie.Czyta: Joanna DomańskaCzyta: 26 godz. 40 min.

Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Cykl: Draconis Memoria Tytuł oryginału: The Waking Fire Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec Data wydania: Lipiec 2017 ISBN: 978-83-7480-827-9 Oprawa: twarda Liczba stron: 736 Cena: 49,00 zł Rok wydania oryginału: 2016 Tom cyklu: 1 Draconis Memoria T.1 Ogień przebudzenia - Ryan Anthony - Księgarnia MadBooks.pl - Najlepsza z najtańszych i najtańsza z najlepszych! Ogień przebudzenia. Draconis Memoria.

Tych, którzy potrafią z niej korzystać, nazywa się Błogosławionymi. Mało kto zna ... Numer konta bankowego: Prószyński Media sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI