Męstwo. Cykl Wierni i Upadli. Księga 2

Męstwo. Cykl Wierni i Upadli. Księga 2 - John Gwynne | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Gwynne
WYMIAR
4,97 MB
NAZWA PLIKU
Męstwo. Cykl Wierni i Upadli. Księga 2.pdf
ISBN
7132575327508

OPIS

“Męstwo”, drugi tom cyklu Wierni i Upadli autorstwa Johna Gwynne’a, trzyma w napięciu równie mocno jak pierwszy.Ziemie Wygnanych są rozdarte wojną. Armia najwyższego króla Nathaira maszeruje przez jej krainy, rzucając wyzwanie każdemu, kto stanie na drodze jego świętej krucjacie. Po swej stronie ma Rhin, słynącą ze sprytu królową Cambrenu, przez co nie znajduje wielu godnych siebie przeciwników. Niemniej Rhin, która ma o wiele większe ambicje, rozkręca sieć własnych intryg.Cywen, porzucona przez rodzinę w kraju opanowanym przez wroga, musi walczyć o przetrwanie, ale musi porzucić marzenia o ucieczce, gdyż Nathair oraz Calidus, jego budzący niepokój doradca, poznają jej prawdziwą tożsamość i nie mają zamiaru wypuścić ją z rąk. Dzięki niej bowiem otrzymują szansę na zabicie swego największego wroga.W międzyczasie młody wojownik Corban wraz z garścią towarzyszy umyka z podbitej ojczyzny do jedynego kraju, który może im udzielić schronienia. By tam się dostać, muszą przebyć Cambren i uniknąać śmierci z rąk wrogich oddziałów, olbrzymów i zajadłych górskich wilkunów. Co więcej, musi dokładać wszelkich starań, by stać się tym, za którego wszyscy go uważają – Jasną Gwiazdą i zbawcą Ziem Wygnanych.Świat śmiertelników, uwikłany w zmagania o władzę i przetrwanie, nie jest jednakże świadom największego zagrożenia. W Zaświecie mroczne siły przygotowują się, by wysłać zastęp Upadłych do świata materialnego, by zakończyć wojnę z Wiernymi raz na zawsze.

Okładka twarda Rok wydania 2018 Seria wydawnicza Wierni i Upadli. 34, 28 z ... Męstwo, czyli drugi tom cyklu fantasy Wierni i Upadli Johna Gwynne okazało się być słabsze aniżeli Zawiść.

Księga 2. Męstwo - John Gwynne (EPUB) "Męstwo", drugi tom cyklu Wierni i Upadli autorstwa Johna Gwynne'a, trzyma w napięciu równie mocno jak pierwszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI