Mass Effect. Anromeda: Inicjacja

Mass Effect. Anromeda: Inicjacja - N.K. Jemisin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
N.K. Jemisin
WYMIAR
11,84 MB
NAZWA PLIKU
Mass Effect. Anromeda: Inicjacja.pdf
ISBN
9387332560842

OPIS

Porucznik Cora Harper zaciągnęła się do armii Przymierza, by rozwinąć i wzmocnić swoje wyjątkowe talenty biotyczne. Otrzymuje przydział do Córek Talein, oddziału komandosów asari, gdzie staje się znakomicie wyszkoloną i śmiertelnie niebezpieczną łowczynią.Po powrocie na Ziemię Cora czuje się obco między ludźmi i postanawia dołączyć do Inicjatywy Andromeda jako zastępca Aleca Rydera. Celem misji, którą dowodzi, jest wysłanie stu tysięcy kolonistów w sześćsetletnią podróż w jedną stronę w nieznane. Kiedy niezwykle istotna i niebezpieczna technologia zostaje skradziona, Cora otrzymuje zadanie powstrzymania złodzieja, nim ten wykorzysta swoją zdobycz przeciwko Inicjatywie, a może nawet doprowadzi do udaremnienia misji jeszcze przed jej rozpoczęciem.

Jemisin, Mac Walters (Książka) - Księgarnia PWN Tytuł oryginału: Mass Effect. Andromeda: Initiation Data wydania: 2018-10-13 Reasumując, Mass Effect Andromeda: Inicjacja to książka dobra, lecz nie wybitna.

Jest to naprawdę lekka i krótka opowieść, która po prostu ma kilka swoich wad. KsiążkaMass Effect Anromeda InicjacjaautorstwaN.K. Jemisin, Mac Walters ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Mass Effect Anromeda Inicjacja - N.K.

POWIĄZANE KSIĄŻKI