Krew Świętego. Seria Wielkie Płaszcze. Tom 3

Krew Świętego. Seria Wielkie Płaszcze. Tom 3 - Sebastien de Castell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastien de Castell
WYMIAR
8,89 MB
NAZWA PLIKU
Krew Świętego. Seria Wielkie Płaszcze. Tom 3.pdf
ISBN
5122595636218

OPIS

Jak się zabija Świętego?Falcio, Kest i Brasti niedługo się tego dowiedzą, bo ktoś znalazł na to sposób...Książęta od dłuższego czasu zastanawiali się, jak nie dotrzymać umowy dotyczącej osadzenia Aline na tronie, ale odkąd Święci zaczęli ginąć, rozchodzą się plotki, że sami Bogowie sprzeciwiają się jej koronacji. Kościoły starają się bronić, przywracając zbrojne zakony żołnierzy, asasynów i (przede wszystkim) Inkwizytorów – przez co kraj może stać się teokracją. Falcio może to powstrzymać, jedynie znajdując mordercę. Ma tylko jeden trop: przerażającą żelazną maskę, która sprawia, że Święci popadają w obłęd i stają się bezbronni. Lecz nawet jeśli zdoła odnaleźć zabójcę, będzie jeszcze musiał stawić mu czoła w walce.A to może być pojedynek, w którym każdy, nawet najzręczniejszy szermierz będzie bez szans.

Tom 3. Krew Świętego" - oprawa miękka - Wydawnictwo Insignis.

Na tym właśnie polega wolność. Bo to nie prawo, by robić wszystko, co się chce, ale prawo, by dokonać wyboru i określić, za co chce si... Jak się zabija Świętego? Falcio, Kest i Brasti niedługo się tego dowiedzą, bo ktoś znalazł na to sposób...

POWIĄZANE KSIĄŻKI