Elantris (książka audio)

Elantris (książka audio) - Brandon Sanderson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brandon Sanderson
WYMIAR
4,91 MB
NAZWA PLIKU
Elantris (książka audio).pdf
ISBN
8955425487540

OPIS

Elantris to gigantyczne, piękne i promienne miasto, zamieszkane przez istoty wykorzystujące swoje potężne zdolności magiczne, by pomagać ludowi Arelonu. Każda z tych boskich istot była kiedyś zwykłym człowiekiem, dopóki nie dotknęła jej tajemnicza, odmieniająca moc Shaod.Jednak, dziesięć lat temu, magia zawiodła i Elantryjczycy zmienili się w zniszczone, słabe, podobne trędowatym istoty, a samo Elantris okryło się mrokiem i popadło w ruinę. Moc Shaod stała się przekleństwem.Księżniczka Sarene z Ted przybywa do nowej stolicy Arelonu – Kae, by zawrzeć polityczne małżeństwo z księciem korony Raodenem. Ich korespondencja dawała nadzieję na prawdziwą miłość. Dowiaduje się jednak, że Raoden nie żyje, a ona uważana jest za wdowę...Czyta: Roch SiemianowskiCzas trwania: 25 godz. 25 min.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Elantris - Brandon Sanderson - od 26,94 zł, porównanie cen w 2 sklepach.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI