Wulkany. Odkrywanie świata

Wulkany. Odkrywanie świata - Emilie Beaumont | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
6,70 MB
NAZWA PLIKU
Wulkany. Odkrywanie świata.pdf
ISBN
8841144892317

OPIS

Jak powstają wulkany? Skąd się bierze lawa, która z nich wypływa? Czy wszystkie erupcje są do siebie podobne? Czy wulkan może drzemać przez długi czas i gwałtownie się obudzić? Co znajduje się w kraterze? Jakie były największe erupcje w historii? Co zdarzyło się w Pompejach? Jak pracuje wulkanolog? Czy można przewidzieć erupcję? Które wulkany na świecie są dzisiaj najbardziej niebezpieczne?Odpowiedzi na te pytania - i wiele innych ciekawostek - znajdziesz w tej bogato ilustrowanej książce.W serii Odkrywanie świata: Mitologie, Wielkie odkrycia, Egipt starożytny, Morze, Wulkany, Las, Wynalazki, Cuda świata, Średniowiecze, Ekologia, Dinozaury, Zwierzęta, Przyroda.

Nazwa katalogowa: Wulkany Odkrywanie świata: Min. zamówienie: 1 x sztuka: Koszt dostawy: Poproś o ofertę ... Opis: Wulkany.

Odkrywanie świata (OM) - 9528208829 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-07-27 - cena 6,34 zł KsiążkaWulkany Odkrywanie świataautorstwaEmilie Beaumont, Christine Gaudin ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Wulkany Odkrywanie świata - Emilie Beaumont, Christine Gaudin (Książka) - Księgarnia Medyczna PZWL Wulkany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI