Najpiękniejsze modlitwy

Najpiękniejsze modlitwy - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
Najpiękniejsze modlitwy.pdf
ISBN
5152696195406

OPIS

Oto obszerny wybór modlitw z różnych czasów i różnych autorów: od psalmów do natchnionych słów wielkich świętych i mistrzów życia duchowego, jak św. Augustyn, św. Tomasz z Akwinu czy św. Franciszek z Asyżu. Są to modlitwy uwielbienia, błagalne i dziękczynne, modlitwy o wiarę, nadzieję i miłość.W tej książce każdy znajdzie słowa, którymi może zwrócić się do Boga w różnych sytuacjach.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Oto 4 piękne modlitwy za zmarłych, po które warto sięgać w tym miesiącu. Modlitwa o łaskę wiary w życie wieczne Boże, dziękuje Ci, że oczekujesz na mnie w niebie, gdzie zostało przygotowane dla ... Najpiękniejsze cytaty i modlitwy świętych.

Franciszek z Asyżu. Najpiękniejsze modlitwy - opis książki: Komplet modlitw związanych z osobą św. Antoniego - teksty autorstwa wielkiego świętego z Padwy, a także liczne modlitwy za jego przyczyną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI