Mój pierwszy atlas. Odkrywanie świata

Mój pierwszy atlas. Odkrywanie świata - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,53 MB
NAZWA PLIKU
Mój pierwszy atlas. Odkrywanie świata.pdf
ISBN
2291581966946

OPIS

Mój pierwszy atlasIlustrowany przewodnik po krajach i kontynentachZiemia to jedyna sprzyjająca życiu planeta w Układzie Słonecznym. Ląd zajmuje tylko jedną trzecią jej powierzchni, pozostałą cześć stanowią woda i lód.Ląd składa się z siedmiu większych obszarów nazywanych kontynentami. Są to: Europa, Azja, Afryka, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Australia i Antarktyda. Ocean Spokojny (Pacyfik), Ocean Atlantycki i Ocean Indyjski to trzy największe obszary wodne na Ziemi. Niektóre klasyfikacje uwzględniają także Ocean Południowy i Ocean Arktyczny.Ta bogato ilustrowana seria z pewnością zachwyci młodych czytelników. Ciekawie opracowane informacje, ciekawostki i fascynujące fakty przybliżą wiele zagadnień dotyczących otaczającego nas świata. Czytaj i odkrywaj kolejne tajemnice.W serii „Odkrywanie świata”: Owady i pająki, Koty i kocięta, Świat dinozaurów, Psy i szczenięta, Zwierzęta zagrożone wyginięciem, Mój pierwszy atlas, Konie i kuce, Ludzkie ciało, Rekiny, Ziemia, Młode zwierzęta, Zwierzęta hodowlana, Kosmos, Wieloryby, Rekordy sportowe, Leksykon zwierząt, samochody, Rekordziści wśród zwierząt, samoloty bojowe, Piraci i rabusie, Siedem cudów świata, Węże, Wikingowie, Wulkany i trzęsienia Ziemi, Wielkie budowle i pojazdy, Huragany i tornada, Odkrycia i Wynalazki, Opowieści biblijne: Nowy Testament, Opowieści biblijne: Stary Testament.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > KUP «Mój pierwszy atlas. Odkrywanie świata (2014)» [KSIĄŻKA] Autor: praca zbiorowa ★ 30 dni na zwrot ★ Bezpieczne i udane zakupy tylko z Dvdmax.pl ★. €3.31 - Mój pierwszy atlas Ilustrowany przewodnik po krajach i kontynentach Ziemia to jedyna sprzyjająca życiu planeta w Układzie Słonecznym.

Data zakończenia 2015-07-10 - cena 9,35 zł Informacje o Mój pierwszy atlas. Odkrywanie świata - 24h - 4993431803 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI