Mała szkoła. Wesołe zadania 5-latka

Mała szkoła. Wesołe zadania 5-latka - Elżbieta Lekan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Mała szkoła. Wesołe zadania 5-latka.pdf
ISBN
5839999942746

OPIS

Wesołe zadania 5-latka to zbiór trzech rodzajów książeczek przygotowanych z myślą o starszych przedszkolakach. Część pierwsza to zadania doskonalące logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz wzbogacające wiedzę o świecie.Część druga to dowcipne wiersze z ciekawymi poleceniami. Trzecia część zbioru to atrakcyjne ćwiczenia plastyczne, w których wykorzystano różne techniki, by dziecko doskonaliło układ ręka-oko i rozwijało wyobraźnię.

Wesołe zadania 2-latka. w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Wesoła szkoła zeszyt ćwiczeń w liczeniu 1 : Wesoła szkoła zeszyt ćwiczeń w pisaniu 1 : Wesołe przedszkole pięciolatka : Wesołe zabawy dla 5 i 6 latów : Wesołe zadania do rozwiązania (5 lat) Wesołe zagadki dla 3-4 latków Mała szkoła.

KSIĄŻKI 33373 ... Wesołe zadania 6-latka to zbiór trzech rodzajów książeczek przygotowanych z myślą o dzieciach sześcioletnich. Część pierwsza to zadania doskonalące umiejętność kreślenia i przygotowujące do nauki pisania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI