Kto się ukrył? W ZOO

Kto się ukrył? W ZOO - Ute Haderlein | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ute Haderlein
WYMIAR
9,98 MB
NAZWA PLIKU
Kto się ukrył? W ZOO.pdf
ISBN
7240902747754

OPIS

Nowa seria kartonowych książeczek z okienkami wprowadzi najmłodszych czytelników do fascynującego świata zwierząt.Na pięknie ilustrowanych kartach tych książeczek dzieci spotkają sympatyczne zwierzątka domowe, zwierzęta gospodarskie oraz te egzotyczne i żyjące dziko w lesie. Znalazło się tu wiele okienek, które dzieci uwielbiają otwierać, by sprawdzić, jaką tajemnicę kryją.W serii „Moja pierwsza książeczka z okienkami”znajdują się tytuły: Kto się ukrył? W zoo, Kto się ukrył? U mnie w domu, Kto się ukrył? W lesie oraz Kto się ukrył? Na wsi.

Autor Ute Haderlein Wydawnictwo Olesiejuk ISBN 978-83-7708-296-6 Seria Moja pierwsza książeczka z okienkami Rok wydania 2010 Liczba stron 10 Oprawa książka całokartonowa Format 16x16 cm Kto się ukrył? W ZOO 2010 . Ute Haderlein, Bob Bampton ISBN:9788377082966 - Książki - Inne - Dla najmłodszych.

Opis Nowa seria kartonowych ksiazeczek z okienkami wprowadzi najmlodszych czytelników do fascynujacego swiata zwierzat. Na pieknie ilustrowanych kartach tych ksiazeczek dzieci spotkaja sympatyczne zwierzatka domowe, zwierzeta gospodarskie i te ... Kto się ukrył w zoo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI