Królowa Śniegu

Królowa Śniegu - Gordana Maletić | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gordana Maletić
WYMIAR
6,71 MB
NAZWA PLIKU
Królowa Śniegu.pdf
ISBN
2262000629837

OPIS

Dawno, dawno temu było sobie licho, jedno z najgorszych – diabeł we własnej postaci! Pewnego dnia, będąc w jednym ze swoich wyjątkowych nastrojów, wyczarowało ono zwierciadło, w którym wszystko, co piękne i dobre, znikało, a wszystko, co brzydkie i złe, stawało się jeszcze gorsze.„Królowa Śniegu” to kolejna wersja baśni napisana na podstawie utworu H. Ch. Andersena, a przepięknie zilustrowana przez serbską artystkę. Książka zachwyci nie tylko piękną historią, ale przede wszystkim znakomitymi baśniowymi ilustracjami.

Kiedy obraz będzie kompletny, zwierzę zostanie uratowane. Zamieniaj miejscami dwie sąsiednie kule, aby ułożyć w linii poziomej lub pionowej trzy takie same. Królowa śniegu to baśń, pokazująca potęgę miłości, która potrafi zwyciężyć nawet w trudnej sytuacji.

Pomóż zamrożonym smokom w tej grze polegającej na dopasowaniu 3 elementów. Zbierz wszystkie części obrazu, aby przejść do następnego poziomu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI