Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. 30 niezwykłych bajkowych dźwięków

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. 30 niezwykłych bajkowych dźwięków - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,87 MB
NAZWA PLIKU
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. 30 niezwykłych bajkowych dźwięków.pdf
ISBN
6237679200719

OPIS

Wejdź do bajkowej krainy z 30 dźwiękami i wspaniałą piosenką.„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” to znana od pokoleń bajeczka, której lekturę uzupełnia się dźwiękami związanymi z tekstem opowieści. Dodane obok tekstu symbole sugerują naciśnięcie jednego z 30 guziczków, by związany z historyjką odgłos uatrakcyjnił lekturę.W tej serii: Kopciuszek, Złotowłosa i trzy misie, Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Trzy małe świnki, Jaś i pnącze fasoli.

Data zakończenia 2019-06-25 - cena 35,44 zł Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków to znana od pokoleń bajeczka, której lekturę uzupełnia się dźwiękami związanymi z tekstem opowieści. Dodane obok tekstu symbole sugerują naciśnięcie jednego z 30 guziczków, by związany z historyjką odgłos uatrakcyjnił lekturę. Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków.

Dodane obok tekstu symbole sugerują naciśnięcie jednego z 30 guziczków, by związany z historyjką odgłos uatrakcyjnił lekturę. Książka w kategorii Dla dzieci. Okładka Twarda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI