Fisher Price Poznajemy zwierzątka

Fisher Price Poznajemy zwierzątka - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
6,6 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Poznajemy zwierzątka.pdf
ISBN
4912300226573

OPIS

Seria kartonowych książeczek z rymowankami i ruchomymi elementami na licencji znanej firmy Fisher Price ma uczyć najmłodsze dzieci przez zabawę. Manipulując klockiem, dopasowując i nazywając obrazek maluchy poznają nazwy otaczających je przedmiotów, zwierząt, kolorów, kształtów.W serii: Kolory, Liczby, Zabawki, Zwierzaki, Kim jesteś?, Poznajemy zwierzątka.

Sprawdź! Fisher Price Poznajemy zwierzątka Seria kartonowych książeczek z rymowankami i ruchomymi elementami na licencji znanej firmy Fisher Price ma uczyć najmłodsze dzieci przez zabawę. Manipulując klockiem, dopasowując i nazywając obrazek maluchy poznają nazwy otaczających je przedmiotów, zwierząt, kolorów, kształtów. Informacje o Fisher Price Poznajemy zwierzątka - 7413670353 w archiwum Allegro.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > KS27 Fisher Price Poznajemy zwierzątka w cenie 16.99 zł. Szeroki asortyment i ekspresowa wysyłka tylko w Nerto.pl Kolorowe zwierzątka Wyskakujący przyjaciele (GJW24) - zobacz na stronie Fisher-Price.

POWIĄZANE KSIĄŻKI