Bajki dla dziewczynek

Bajki dla dziewczynek - Jowita Maksymowicz - Hamann | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jowita Maksymowicz - Hamann
WYMIAR
5,50 MB
NAZWA PLIKU
Bajki dla dziewczynek.pdf
ISBN
7130130815870

OPIS

Ta książeczka z pewnością stanie się ulubioną lekturą każdej dziewczynki. Zawiera ona adaptacje najbardziej znanych i lubianych bajek dla dziewczynek napisanych przez pisarzy takich jak Hans Christian Andersen, bracia Grimm czy Charles Perrault. Pozwoli nawet młodszym dzieciom zapoznać się z kanonem światowych baśni.

You're signed out. Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations.

Opowieści o pięknych księżniczkach, jak również o dzielnych i dobrych dziewczynkach, które od najmłodszych lat musiały stawić czoła różnym problemom z pewnością wzruszą, rozbawią, ale także przekażą pewne prawdy o świecie. Bajka opowiada historię Roszpunki (w postać wciela się Barbie), której akcja toczy się w czasach smoków i magii. Roszpunka jest więziona przez złą Gothel, która wmówiła Roszpunce, że zostawili ją rodzice zaraz po urodzeniu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI