Zamki w Polsce do kolorowania - z kredkami dookoła Polski

Zamki w Polsce do kolorowania - z kredkami dookoła Polski - Krzysztof Wiśniewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Wiśniewski
WYMIAR
3,46 MB
NAZWA PLIKU
Zamki w Polsce do kolorowania - z kredkami dookoła Polski.pdf
ISBN
6399605883838

OPIS

W Polsce jest ponad 400 zamków. W naszej książce starczyło miejsca tylko na 22, ale wszystkie warte są odwiedzenia.Wędrując po naszych dziejach, ujrzysz władców, rycerzy, przywódców, bohaterów i sławnych Polaków.Poznaj ich dzieje i legendy, pokoloruj obrazki i uczyń naszą historię jeszcze piękniejszą.

dział: Dla dzieci » Malowanki. Polska do kolorowania - z kredkami dookoła Polski Joanna Babula (ilustr.) Anna Wiśniewska.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zamki w Polsce do kolorowania - z kredkami dookoła Polski W Polsce jest ponad 400 zamków. W naszej książce starczyło miejsca tylko na 22, ale wszystkie warte są odwiedzenia. Książka w kategorii Dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI