Renifer. Czytanka-przytulanka

Renifer. Czytanka-przytulanka - Krzysztof M. Wiśniewski (tłum.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof M. Wiśniewski (tłum.)
WYMIAR
10,98 MB
NAZWA PLIKU
Renifer. Czytanka-przytulanka.pdf
ISBN
8419804056476

OPIS

Tytuły z serii „Czytanka-przytulanka” to wspaniałe książeczki i zabawki w jednym. Oprócz wysłuchania ciekawej opowieści o malutkim reniferku, dzieci mogą bawić się milutkim pluszakiem, który jest jednocześnie torebką na książkę. Dzięki odpinanej rączce Czytankę-przytulankę można zawsze mieć przy sobie – zawiesić na pałąku wózka i wziąć na spacer lub zabrać w podróż. Tytuły w serii: Renifer, Słoniątko, Małpka.

Wiśniewski (tłum.), Terry T. Burton (ilustr.) Kategorie: Książki / dla dzieci / 0-2 lata Tytuły z serii Czytanka-przytulanka to wspaniałe książeczki i zabawki w jednym.

Czytanka-przytulanka (Krzysztof Michał Wiśniewski). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > [OUTLET] Renifer.

POWIĄZANE KSIĄŻKI