Pakiet Mały Książę. Książka i zadania z naklejkami

Pakiet Mały Książę. Książka i zadania z naklejkami - Antoine de Saint-Exupery | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoine de Saint-Exupery
WYMIAR
9,46 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet Mały Książę. Książka i zadania z naklejkami.pdf
ISBN
2907944816560

OPIS

Książka bez której nie sposób sobie wyobrazić kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Ta uniwersalna opowieść o przyjaźni i odpowiedzialności już od pokoleń wzrusza czytelników na całym świecie.W pakiecie również:Mały Książę. Narysuj mi baranka. Książeczka z zadaniami

W kategorii tej znajdziemy bowiem książki, które wymagają od dziecka dużo więcej skupienia niż zwyczajne lektury, a także dużo więcej zaangażowania. Sam naklejam. Książeczka kontrastowa malucha Wiek: 2+ Aksjomat.

Książka bez której nie sposób sobie wyobrazić kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Ta uniwersalna opowieść o przyjaźni i odpowiedzialności już od pokoleń wzrusza czytelników na całym świecie. Zabawy i zadania z naklejkami zostały opracowane tak, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć coś dla siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI