Zbuduj bojowe roboty. Książka z naklejkami

Zbuduj bojowe roboty. Książka z naklejkami - Simon Tudhope | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Simon Tudhope
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
Zbuduj bojowe roboty. Książka z naklejkami.pdf
ISBN
6551458852213

OPIS

Oto 21 największych, najpotężniejszych i najbardziej niebezpiecznych robotów w Galaktyce.Znajdź odpowiednie naklejki i dopasuj je do podobizn wojowników najnowszej generacji, by mogli stanąć do boju w pełnym rynsztunku.Seria książek z kolorowymi naklejkami ,z których można stworzyć swoje włąsne modele samochodów , samolotów, robotów, pociągów.

Znajdź odpowiednie naklejki i dopasuj je do podobizn wojowników najnowszej generacji, by mogli stanąć do boju w pełnym rynsztunku. Książka z naklejkami. Zbuduj bojowe Roboty | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Kreatywność \ Książki z naklejkami | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Oto 21 największych, najpotężniejszych i najbardziej niebezpiecznych robotów w Galaktyce.

Znajdź odpowiednie naklejki i dopasuj je do podobizn wojowników najnowszej generacji by mogli Szczegóły: Zbuduj bojowe Roboty. Książka z naklejkami - Simon Tudhope.

POWIĄZANE KSIĄŻKI