Uczę się i naklejam. Poznaję cyferki

Uczę się i naklejam. Poznaję cyferki - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,24 MB
NAZWA PLIKU
Uczę się i naklejam. Poznaję cyferki.pdf
ISBN
3129321609368

OPIS

To seria bloków edukacyjnych z naklejkami dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które zaczynają naukę pisania, liczenia i czytania. Dzięki atrakcyjnej formie, dużej liczbie ćwiczeń, zagadek oraz zabaw edukacyjnych każde dziecko w szybki i łatwy sposób pozna litery i cyfry oraz zacznie ćwiczyć pisanie.

Książka Poznaję cyferki zawiera proste ćwiczenia, dzięki którym dzieci poznają cyfry od 1 do 9 i rozpoczną naukę liczenia. Uczę się i bawię to seria książek edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym, które chcą poznać litery i cyfry. Książka Poznaję cyferki zawiera proste ćwiczenia, dzięki którym dzieci poznają cyfry od 1 do 9 i rozpoczną naukę liczenia.

Poznaję literki. To seria bloków edukacyjnych z naklejkami dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które zaczynają naukę Księgarnia internetowa PODRĘCZNIKOWO oferuje Uczę się i naklejam.

POWIĄZANE KSIĄŻKI