Super zabawa. Mnóstwo fantastycznych gier

Super zabawa. Mnóstwo fantastycznych gier - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,54 MB
NAZWA PLIKU
Super zabawa. Mnóstwo fantastycznych gier.pdf
ISBN
2471016617997

OPIS

Ta książka pełna łamigłówek, kolorowanek i ciekawych zadań ćwiczących spostrzegawczość i logiczne myślenie to wspaniały sposób na nudę!

Mnóstwo fantastycznych gier | praca zbiorowa | Olesiejuk. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Super zabawa.

Mnóstwo fantastycznych gier" - Opracowanie zbiorowe Ta książka pełna łamigłówek, kolorowanek i ciekawych zadań ćwiczących spostrzegawczość i logiczne myślenie to wspaniały sposób na nudę! Zamów newsletter! Dowiedz się pierwszy o naszej ofercie. Zasada gier podobnych do Bubble Shooter jest prosta: należy próbować tworzyć serie kul o tych samych kolorach, a dzięki temu będą wybuchać. W ten sposób rozgrywa się całe pole, aby zostało puste.

POWIĄZANE KSIĄŻKI