Sherlock Holmes. Sprawy Sherlocka Holmesa / The Casebook of Sherlock Holmes

Sherlock Holmes. Sprawy Sherlocka Holmesa / The Casebook of Sherlock Holmes - Arthur Conan Doyle | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arthur Conan Doyle
WYMIAR
6,33 MB
NAZWA PLIKU
Sherlock Holmes. Sprawy Sherlocka Holmesa / The Casebook of Sherlock Holmes.pdf
ISBN
1096382598845

OPIS

Ta dwujęzyczna seria zachwyci wszystkich miłośników prozy Arthura Conan Doyle'a. Do rąk czytelników trafiają powieści i opowiadania, których bohaterem jest Sherlock Holmes - ekscentryczny detektyw amator. Każda książka zawiera oryginalny tekst angielski i jego polskie tłumaczenie.

Sprawy Sherlocka Holmesa / The Casebook of Sherlock Holmes ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery ...

szukają zaginionego diamentu korony, „w OSTATNIE SPRAWY SHERLOCKA Sherlock Holmes był z czytelnikami przez cztery dekady. Autor kilkukrotnie próbował ostatecznie zakończyć jego przygody, uśmiercił go nawet w jednym z opowiadań, jednak popularność postaci oraz naciski miłośników przez lata sprawiały, że Arthur Conan Doyle, nawet po długiej przerwie, powracał w końcu do pisania kolejnych tekstów o najsłynniejszym ... Sherlock Holmes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI