Edukacja domowa. Język polski - litery i bystre oczko. Poziom A (3-4 lata)

Edukacja domowa. Język polski - litery i bystre oczko. Poziom A (3-4 lata) - Katarzyna Trojańska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Trojańska
WYMIAR
11,32 MB
NAZWA PLIKU
Edukacja domowa. Język polski - litery i bystre oczko. Poziom A (3-4 lata).pdf
ISBN
2399033120753

OPIS

Dzięki tej książeczce dziecko będzie rozwijać swoje kompetencje komunikacyjne, uczyć się rozumienia nowych pojęć i poleceń oraz budowania wypowiedzi czy zadawania pytań. Zabawy rozwijające umiejętność syntezy, polegające na rozpoznawaniu wyrazów podzielonych na części, stanowią podstawę przygotowania dziecka do nauki czytania. Natomiast zabawy usprawniające motorykę małą – rysowanie, lepienie, wydzieranie – będą doskonalić sprawność dłoni dziecka, niezbędną w przyszłości do nauki pisania. Znajdujący się w książeczce materiał literowy w formie zabaw pozwoli dziecku na oswajanie się ze światem liter, a w przyszłości na szybsze ich zapamiętanie i rozpoznawanie. Na tym etapie rozwoju wystarczy, aby dziecko obserwowało litery, wyszukiwało je wzrokowo, manipulowało przedmiotami z literami nawet bez ich nazywania. Mając jednak na uwadze ciekawość poznawczą dziecka, w książeczce pojawiają się też zabawy związane z nazywaniem pojedynczych liter.

Język polski - litery i bystre oczko. Poziom A (3-4 lata) Książka Język polski i zabawy paluszkowe Edukacja domowa Poziom B (4-5 lat), pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk.

Język polski - litery i bystre oczko. Poziom A (3-4 lata) Oceń ten produkt jako pierwszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI