Świat dźwięków W domu i na ulicy

Świat dźwięków W domu i na ulicy - Anna Simeone (ilustr.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Simeone (ilustr.)
WYMIAR
7,47 MB
NAZWA PLIKU
Świat dźwięków W domu i na ulicy.pdf
ISBN
1299662428534

OPIS

Jednymi z pierwszych słów wypowiadanych przez dzieci są wyrazy dźwiękonaśladowcze. Ta seria prezentuje łatwe do wypowiedzenia słowa, które zachęcą maluchy do poznawania nazw zwierząt lub przedmiotów z jego najbliższego otoczenia. Kolorowe ilustracje dodatkowo uatrakcyjnią naukę nowych wyrazów.

Ta seria prezentuje łatwe do wypowiedzenia słowa, które zachęcą maluchy do poznawania nazw zwierząt lub przedmiotów z jego najbliższego otoczenia. Kolorowe ilustracje dodatkowo uatrakcyjnią naukę nowych wyrazów. Świat dźwięków.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Świat dźwięków Księgarnia - porównanie cen w sklepach internetowych. Polecamy Świat dźwięków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI