Bubu Baba Karty obrazkowe Owoce

Bubu Baba Karty obrazkowe Owoce - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,5 MB
NAZWA PLIKU
Bubu Baba Karty obrazkowe Owoce.pdf
ISBN
6241496692653

OPIS

Lis Bubu i Niedźwiedzica Baba zapraszają maluchy do zabawy. Dzięki kartom obrazkowym najmłodsi poznają pyszne owoce i warzywa, nazwy kolorów, kształtów oraz wielu przedmiotów, które znajdują się w ich najbliższym otoczeniu. W pudełku znajduje się 20 kolorowych kart z obrazkami i ich nazwami – pozwolą ciekawie spędzić czas oraz połączyć naukę z zabawą!

Karty obrazkowe. Zagadki z literkami ... Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

Dzięki kartom obrazkowym najmłodsi poznają pyszne owoce i warzywa, nazwy kolorów, kształtów oraz wielu przedmiotów, które znajdują się w ich najbliższym ... Karty obrazkowe. W domu Lis Bubu i Niedźwiedzica Baba zapraszają maluchy do zabawy.Dzięki kartom obrazkowym najmłodsi poznają pyszne owoce i warzywa, nazwy kolorów, kształtów oraz wielu przedmiotów, które znajdują się w ich najbliższym otoczeniu.W pudełku znajduje się 20 kolorowych kart z obrazkami i ich nazwami pozwolą... Książka Bubu Baba Karty obrazkowe Owoce / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 19,98 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Sprawdź niskie ceny i kup Bubu Baba Karty obrazkowe Owoce w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Bubu Baba Karty obrazkowe Owoce Lis Bubu i Niedźwiedzica Baba zapraszają maluchy do zabawy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI