Baśnie Charles'a Perraulta i nie tylko…

Baśnie Charles'a Perraulta i nie tylko… - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,70 MB
NAZWA PLIKU
Baśnie Charles'a Perraulta i nie tylko….pdf
ISBN
6857782343595

OPIS

Pięknie ilustrowane opowieści zapewnią małym czytelnikom niezapomniane chwile spędzone w krainie dobrych i złych wróżek, uroczych królewien i dzielnych królewiczów, przerażających ogrów i mówiących zwierząt.

„Najpiękniejsze baśnie Charles'a Perrault" znajdziemy 9 pięknych opowiastek autora: Kot w butach, Śpiąca królewna, Tomcio Paluch, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Sinobrody, Ośla skórka, Knyps z czubkiem oraz Wróżki. Każda z nich zaliczana jest do kanonu literatury dziecięcej.

Wciąż fascynują Najpiękniejsze baśnie Charlesa Perrault W zbiorze znalazły się nie tylko ulubione baśnie naszego dzieciństwa: Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Kot w butach, Tomcio Paluch i Śpiąca królewna, ale także mniej znane utwory francuskiego baśniopisarza - Wróżki, Sinobrody, Knyps z czubkiem. Baśnie Charles'a Perraulta i nie tylko... Praca Zbiorowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI