[OUTLET] Uczeń na szóstkę. Zeszyt 8 dla klasy 1. Ćwiczenia do "Naszego Elementarza" (MEN)

[OUTLET] Uczeń na szóstkę. Zeszyt 8 dla klasy 1. Ćwiczenia do Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
10,8 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Uczeń na szóstkę. Zeszyt 8 dla klasy 1. Ćwiczenia do "Naszego Elementarza" (MEN).pdf
ISBN
1345671857867

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Pierwsze tygodnie i miesiące szkoły potrafią wywrzeć istotny wpływ naprzyszłystosunek dziecka do nauki.Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać.Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowane do najnowszego darmowego podręcznika MEN dla klasy I.1/ w tej samej kolejności realizują tematy2/ realizują zadania tylko zasygnalizowane w podręczniku, a zwyczajowo związane z zeszytami ćwiczeń (czyli rozwijające umiejętności manualne, utrwalające wiedzę i sprawdzające jej opanowanie)3/ realizują podstawę programową MEN dla kl. 14/ działają dokładnie tak, jak zeszyty ćwiczeń, które realizowane będą w szkole, ale będą stanowić uzupełnienie edukacji, a nie jej powtarzanie.5/ zagwarantują więc pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe zadania dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań.Seria zawiera zeszyty:Jestem uczniem – zeszyt 1Już się uczę – zeszyt 2Poznaję litery i liczby – zeszyt 3Piszę i liczę – zeszyt 4 Uczeń na szóstkę - zeszyty 5-16.

Ćwiczenia do `Naszego Elementarza` (MEN) Uczeń na szóstkę. Zeszyt 14 dla klasy 1.

Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać. Outlet Gazetka Klub MediaMarkt ... Zeszyt 14 dla klasy 1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI