Najnowsza encyklopedia Nauka

Najnowsza encyklopedia Nauka - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,66 MB
NAZWA PLIKU
Najnowsza encyklopedia Nauka.pdf
ISBN
5562473713635

OPIS

ODKRYJ jak wiążą się atomy, dlaczego diamenty są tak twarde, a metale giętkie albo jak powstają skały i kryształy.POZNAJ tajniki przetrwania organizmów żywych w deszczowym lesie na Borneo, przeobrażenie ważki, sposób odżywiania się flaminga.ZBADAJ energię napędzającą Wszechświat, siłę poruszającą motocykl, fakty naukowe stojące za unoszeniem się na wodzie i w powietrzu.Generowane komputerowo, niezwykłe ilustracje przedstawiają i wyjaśniają wiedzę naukową w niespotykany dotąd sposób!

Data zakończenia 2019-11-19 - cena 39,26 zł Najnowsza encyklopedia Ciało człowieka już od 27,76 zł - od 27,76 zł, porównanie cen w 5 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Najnowsza encyklopedia.

POZNAJ tajniki przetrwania organizmów żywych w deszczowym lesie na Borneo, przeobrażenie ważki, sposób odżywiania się flaminga. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI