Małe wyzwania. Rozwiązuj i baw się

Małe wyzwania. Rozwiązuj i baw się - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Małe wyzwania. Rozwiązuj i baw się.pdf
ISBN
6938704761620

OPIS

Masz ochotę na zabawę? Wspaniale się składa! Szukaj drogi w labiryntach i różnic między obrazkami, licz, koloruj, porównuj i łącz elementy w pary…Zadania zawarte w tej książce pozwolą dziecku rozwijać wyobraźnię i ćwiczyć różne umiejętności: spostrzegawczość, koordynację ręka–oko, logiczne myślenie.

Masz ochotę na zabawę? Wspaniale się składa! Szukaj drogi w labiryntach i różnic między obrazkami, licz, koloruj, porównuj i łącz elementy w pary. Zadania zawarte w tej książce pozwolą dziecku rozwijać wyobraźnię i ćwiczyć różne umiejętności: spostrzegawczość ... Małe wyzwania.

Tytuł ... Książka Małe wyzwania. Rozwiązuj i baw się autorstwa praca zbiorowa Darmowa wysyłka Super cena 11.89 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Masz ochotę na zabawę? Wspaniale się składa! Szukaj drogi w labiryntach i różnic między obrazkami, licz, koloruj, porównuj i łącz elementy w pary.

POWIĄZANE KSIĄŻKI