Licz ze mną

Licz ze mną - Shirley Barber | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Shirley Barber
WYMIAR
12,34 MB
NAZWA PLIKU
Licz ze mną.pdf
ISBN
5979414476893

OPIS

Ta książka pełna zwierzaków oraz rzeczy do szukania i nazywania zachwyci maluchy. Dzieci znajdą w niej bajecznie kolorowe ilustracje i wyzwania, które pomogą rozwinąć zmysł obserwacji i poznać nowe słowa. To świetny trening dla bystrych oczek.

Naciśnięcie przycisku na brzuszku misia, uaktywnia radosne rymowanki, co zachęca dziecko do wspólnych zabaw, liczenia i odkrywania nazw owoców i zwierząt. Licz ze mną (Shirley Barber). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Opis: Licz ze mną Zbiór zadań z matematyki dla klas 7 i 8.

Dzieci znajdą w niej bajecznie kolorowe ilustracje i wyzwania, które pomogą rozwinąć zmysł obserwacji "Chicco Miś Licz" ze mną to miękka interaktywna zabawka i nowy przyjaciel do przytulania, a także idealna zabawka dwujęzyczna, która pomoże przyswoić dziecku słowa i cyfry w języku polskim i angielskim. Nauka odbywa się ... Licz ze mną, count with me - Dzisiaj będziemy liczyć od 1 do 10.Moja ulubiona cyfra to 9 - przypomina mi lody :D Jestem ciekawa, który numerek jest Waszym ul... Miś licz ze mną jest dwujęzyczną edukacyjną zabawką językową, to znaczy, że wszystkie nagrania dziecko może odtwarzać po polsku i po angielsku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI