Już to potrafię! Groszek mówi: "Proszę"

Już to potrafię! Groszek mówi: Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tori Hane
WYMIAR
9,36 MB
NAZWA PLIKU
Już to potrafię! Groszek mówi: "Proszę".pdf
ISBN
1237078824345

OPIS

Małe dzieci stają się bardziej samodzielne, gdy uczą się zachowań w nowych, często trudnych dla nich sytuacjach, takich jak np.: jedzenie posiłku przy stole, korzystanie z toalety czy przenosiny do własnego dużego łóżka. Dzięki książeczkom z serii Już to potrafię! maluchom łatwiej będzie je oswoić.Tytuły w serii: Groszek mówi „Proszę”, Na nocniczku, Duże łóżko dla Małego Misia.

Dodawanie do schowka jest możliwe tylko po zalogowaniu na swoje konto. Już to potrafię! Groszek mówi: Proszę Małe dzieci stają się bardziej samodzielne, gdy uczą się zachowań w nowych, często trudnych dla nich sytuacjach, takich jak np.: jedzenie posiłku przy stole, korzystanie z toalety czy przenosiny do własnego dużego łóżka. Dzięki książeczkom z serii Już to potrafię! maluchom łatwiej będzie je oswoić. Tytuły w serii: Groszek mówi Proszę, Na nocniczku, Duże łóżko dla Małego Misia.

Małe dzieci stają się bardziej samodzielne, gdy uczą się zachowań w nowych, często trudnych dla nich sytuacjach, takich jak np.: jedzenie posiłku przy stole, korzystanie z toalety czy przenosiny do własnego dużego łóżka. Dzięki książeczkom z serii Już to potrafię! maluchom łatwiej ... Dzięki książeczkom z serii Już to potrafię! maluchom łatwiej będzie je oswoić.Tytuły w serii: Groszek mówi Proszę, Na nocniczku, Duże łóżko dla Małego Misia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI