[OUTLET] Uczniowskie potyczki. Niech żyje szkoła!

[OUTLET] Uczniowskie potyczki. Niech żyje szkoła! - Marguerite S. | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marguerite S.
WYMIAR
4,15 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Uczniowskie potyczki. Niech żyje szkoła!.pdf
ISBN
7187693179770

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Dzięki tej oryginalnej, pełnej humoru książce będziecie mogli przystąpić do działania równocześnie – jeden na jednego, w parach lub w większych zespołach. Przekonajcie się, kto lepiej, szybciej lub skuteczniej poradzi sobie z każdym z wyzwań.Czekają na was labirynty, szarady, rozpoznawanie zombie, wykreślanki, rzuty do celu… i wiele innych niesamowitych potyczek. Ale bez paniki! Słuchajcie nauczyciela, on wam wszystko wyjaśni. Nie będzie czasu na nudę – wszystkie jego zadania są zwariowane, jedne bardziej od drugich.Niech zwyciężą najlepsi, ale pamiętajcie: głównym celem jest… gra i świetna zabawa!

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Marguerite S.. Uczniowskie potyczki.

Niech żyje szkoła! w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Dzięki tej oryginalnej, pełnej humoru książce będziecie mogli przystąpić do działania równocześnie - jeden na jednego, w parach lub w większych zespołach. Przekonajcie się, kto lepiej, szybciej lub skuteczniej poradzi sobie z każdym z wyzwań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI