[OUTLET] Podróże kulinarne z Jarkiem Kretem. Kuchnia indyjska

[OUTLET] Podróże kulinarne z Jarkiem Kretem. Kuchnia indyjska - Jarosław Kret | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Kret
WYMIAR
6,6 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Podróże kulinarne z Jarkiem Kretem. Kuchnia indyjska.pdf
ISBN
8045140038776

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Jarosław Kret, popularny prezenter telewizyjny, zaprasza w niepowtarzalną podróż po kuchni Indii, tak różnorodnej i fascynującej jak ten subkontynent, zamieszkiwany m.in. przez niejedzących wołowiny hindusów, nieuznających wieprzowiny muzułmanów oraz dżinistów i buddystów, którzy wcale nie spożywają mięsa.Nie jest to tradycyjna książka kucharska służąca jedynie do gotowania. To również, a może przede wszystkim, książka do poczytania - przepisy kulinarne są okraszone bowiem licznymi wspomnieniami, anegdotami i spostrzeżeniami autora.Znajdziesz tu zatem nie tylko receptury na intrygującą potrawę alu z ziemniaków czy deser gulabjamun godny stołu maharadży, ale także opowieści o spotkaniu z bożyszczem Bollywood Anu Kapoorem czy biesiadzie w stylu bangladeskim, która odbyła się w… Krośnie.Autor, snując kolejne wątki, z powodzeniem przekonuje, że egzotyczne dania z Indii można przyrządzić bez trudu również w Polsce. Spróbuj więc smażonych warzyw w cieście pakora, placków naan, lodów kulfi i wielu innych specjałów kuchni indyjskiej.

Kuchnia indyjska Mój Madagaskar, W Tarnowie wystąpi z programem „Moje Indie" czyli opowieści i życiowe doświadczenia Jarka Kreta z pobytu w Indiach, które zawarł w książce pt. Moje Indie.

Książkę będzie można kupić od 19 czerwca 2013 roku za ok. 30 zł. Jarosław Kret, popularny prezenter telewizyjny, zaprasza w niepowtarzalną podróż po kuchni Indii, tak różnorodnej i fascynującej jak ten subkontynent, zamieszkiwany m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI