[OUTLET] Czy smartfony mają ogony?

[OUTLET] Czy smartfony mają ogony? - Andrzej Pągowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Pągowski
WYMIAR
6,28 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Czy smartfony mają ogony?.pdf
ISBN
6512429049209

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Debiut literacki Andrzeja Pągowskiego, znanego autora ponad 1200 plakatów wydawanych drukiem od 1977 roku, zajmującego się również ilustracją książkową i prasową, malarstwem, rysunkiem satyrycznym i reklamą.Do tej pory Andrzej Pągowski malował głównie dla dorosłych, tym razem stworzył książkędla dzieci. Jest autorem zarówno ilustracji jak i tekstów w publikacji „Czy smartfony mają ogony?”.To książka obrazkowa dla najmłodszych pełna dowcipnych, wierszowanych historyjek z życia 18 zwierząt. Autor w przewrotny sposób przedstawił zwierzęta uchwycone w ekranie smartfonu. Czy to, co zostało przedstawione w smartfonie faktycznie przypomina zwierzątko? A może kogoś lub coś innego? Dlaczego tak jest? Przekonajcie się o tym sami.Ta książka rozbudzi kreatywność i zachęci do dalszej zabawy!Typografia tekstów doskonale komponuje się z bardzo kolorowymi, żywymi ilustracjami, które zachwycają zarówno dzieci jak i dorosłych. Autorska książka Andrzeja Pągowskiego skierowana jest nie tylko do najmłodszych miłośników zwierząt i fascynatów smartfonów swoich rodziców, ale do wszystkich dzieci, które lubią wesołe opowieści, śmiech i zabawy, w których mogą wykorzystać swoją wyobraźnię.

To książka obrazkowa dla najmłodszych pełna dowcipnych, wierszowanych historyjek z życia 18 zwierząt. Autor w przewrotny sposób przedstawił zwierzęta uchwycone w ekranie smartfonu. Czy smartfony mają ogony? Andrzej Pągowski już od 23,11 zł - od 23,11 zł, porównanie cen w 29 sklepach.

To książka obrazkowa dla najmłodszych pełna dowcipnych, wierszowanych historyjek z życia 18 zwierząt. Czy smartfony mają ogony? Andrzej Pągowski. 5,8 / 10 6 ocen 2 opinii .

POWIĄZANE KSIĄŻKI