Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu

Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,84 MB
NAZWA PLIKU
Czas na bajkę Księżniczka na ziarnku grochu.pdf
ISBN
5674982655701

OPIS

Ta seria z bajecznie kolorowymi ilustracjami zachwyci młodych czytelników. Dzięki niej najmłodsi będą mogli poznać między innymi historię księżniczki, która pewnego dnia kompletnie przemoczona zapukała do drzwi królewskiego pałacu, przygody młynarczyka i jego sprytnego kota oraz dowiedzą się, co mała dziewczynka robiła w domku niedźwiadków. Napisane prostym językiem opowiastki, będące adaptacjami klasycznych baśni, świetnie nadają się do wspólnego czytania z dzieckiem.

Któregoś ... Księżniczka na grochu, Księżniczka na ziarnku grochu (ros. Принцесса на горошине, Princessa na goroszynie) - radziecka baśń filmowa z 1976 roku w reżyserii Borisa Rycariewa powstała na motywach bajek H.Ch.

tego się z bajki dowiecie. Czas trwania: 50 min Sprawdź niskie ceny i kup Księżniczka na ziarnku grochu w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Czas na bajkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI