[OUTLET] Śpiąca królewna

[OUTLET] Śpiąca królewna - Valentina Deiana | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Valentina Deiana
WYMIAR
5,95 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Śpiąca królewna.pdf
ISBN
6314138477379

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Przepiękna i znana od pokoleń baśń o uśpionej przez mściwą wróżkę królewnie na pewno zachwyci wszystkich czytelników niezwykłej urody ilustracjami.

Po odrodzeniu się czeskiej ... „Śpiąca królewna" to także przedstawienie o niezwykłej urodzie plastycznej, przenoszące nas w czasy carskiej Rosji i bogatych wystawień w carskich teatrach. Oryginalną choreografię Petipy odtworzył, zarazem opracowując ją na nowo, od lat związany z moskiewskim zespołem Jurij Grigorowicz. Za siedmioma górami, za siedmioma morzami, żyła sobie piękna królewna, zwana przez wszystkich Śpiącą Królewną.

szkodliwych zjawisk w internecie. Czyta Krystyna Czubówna.Materiał powstał w ramach kampanii edukacyjnej "Bądź z inn... Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Śpiąca królewna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych klasycznych spektakli baletowych, a zarazem flagowa pozycja w repertuarze niemalże każdego liczącego się zespołu baletowego na świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI