[OUTLET] Plakaty 3-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!

[OUTLET] Plakaty 3-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię! - L. Jammes Ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
L. Jammes Ilustr.)
WYMIAR
3,13 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Plakaty 3-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!.pdf
ISBN
8281164403310

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka przygotowana z myślą o dzieciach trzyletnich. Znalazło się w niej 11 odrywanych kart plakatów, dzięki którym maluchy poprzez zabawę zdobędą mnóstwo nowych wiadomości i umiejętności. Poznają proste figury geometryczne, pory roku, ale także dowiedzą się, jak z jajeczka rozwija się żabka. Czekają też na nich bohaterowie bajki „Złotowłosa i trzy misie”. Poszczególne plakaty można powiesić na ścianie, dzięki czemu dziecko utrwali poznane informacje.

Znalazło się w niej 11 odrywanych kart plakatów, dzięki którym maluchy poprzez zabawę zdobędą mnóstwo nowych wiadomości i umiejętności. Poznają liczby, alfabet, instrumenty muzyczne i maszyny budowlane, ale także dowiedzą się, jak z jaja rozwija się kurczaczek, a ze zboża ... Książka Plakaty 4-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię! pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk.

Poznają proste figury geometryczne, pory roku, ale także dowiedzą się, jak z jajeczka rozwija się żabka. Czekają też na nich bohaterowie ... Opis: Plakaty 3-latka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI