[OUTLET] Maxi Colour & Stickers. Podróże i wakacje

[OUTLET] Maxi Colour & Stickers. Podróże i wakacje - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,25 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Maxi Colour & Stickers. Podróże i wakacje.pdf
ISBN
2759736325241

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Koloruj i rysuj, korzystając z wyobraźni! Uzupełnij swoje projekty naklejkami!- 16 stron do kolorowania- 8 scenek do uzupełniania naklejkami- ponad 200 naklejek

Koloruj i rysuj, korzystając z wyobraźni! Uzupełnij swoje projekty naklejkami! - 16 stron do kolorowania - 8 scenek do uzupełniania naklejkami - ponad 200 naklejek. Dodawanie do schowka jest możliwe tylko po zalogowaniu na swoje konto. Książka Maxi Colour & Stickers.

Podróże i wakacje . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Maxi Colour & Stickers Podróże i wakacje outlet Koloruj i rysuj, korzystając z wyobraźni! Uzupełnij swoje projekty naklejkami!- 16 stron do kolorowania- 8 scenek do uzupełniania naklejkami- ponad 200 naklejek Egzemplarze powystawowe mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia,rysy. Maxi Colour & Stickers.

POWIĄZANE KSIĄŻKI