[OUTLET] Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem

[OUTLET] Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem - Ewa Stadtmuller | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Stadtmuller
WYMIAR
3,97 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem.pdf
ISBN
9872921551884

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ilustrowany leksykon dla najmłodszych jest przeznaczony przede wszystkim dla przedszkolaków i uczniów niższych klas szkoły podstawowej.Książka zawiera ponad 1000 haseł, opracowanych w formie krótkich i zabawnych notek, w których Czytelnik znajdzie nie tylko objaśnienia poszczególnych pojęć, lecz także przykłady ich użycia.Suplement to uzupełnienie leksykonu, przygotowane przez Autorki po latach od pierwszego wydania, przybliża nam nowe hasła oraz rozwija i dopełnia niektóre użyte wcześniej – w końcu znaczenie pewnych pojęć z biegiem czasu się zmienia, tak jak zmienia się otaczająca nas rzeczywistość…

Suplement to uzupełnienie leksykonu, przygotowane ... Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplemen. (Elżbieta Zechenter-Spławińska).

z o.o. Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem - Elżbieta Zechenter ... Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplementem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI