Ilustrowana Biblia

Ilustrowana Biblia - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,65 MB
NAZWA PLIKU
Ilustrowana Biblia.pdf
ISBN
1368404780533

OPIS

Przestawione opowieści biblijne wskazują nie tylko drogę do wiary, ale są także źródłem mądrości – dla dzieci i dorosłych.To piękne ilustrowane wydanie stanowi streszczenie ponad 50 historii ze Starego oraz ponad 60 historii z Nowego Testamentu i prezentuje losy wybranych postaci od stworzenia świata aż do zmartwychwstania Jezusa.

środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.

Maluchy niejednokrotnie czują fascynację ... „Ilustrowany świat Biblii" to doskonały prezent także dla osób starszych i samotnych, również tych, które spędzają jesień życia w domu seniora i wciąż są w stanie podjąć lekturę, albo mogą liczyć, że ktoś im w niej pomoże. Osoby w starszym wieku powracają do refleksji nad swoim życiem, nad tym, co po śmierci. Biblia Ilustrowana.

POWIĄZANE KSIĄŻKI