Prawdziwe wyzwania: Gry i labirynty

Prawdziwe wyzwania: Gry i labirynty - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,35 MB
NAZWA PLIKU
Prawdziwe wyzwania: Gry i labirynty.pdf
ISBN
5099458026062

OPIS

W tej książce znajdziesz mnóstwo gier, zagadek i labiryntów!Zaczynają się od prostych, ale z czasem stają się trudniejsze. Obok każdego rysunku pokazano wynik osiągnięty przez eksperta, widoczny w postaci zegara. Pobij rekord!Możesz też pokolorować większość stron. Wiele z nich jest częściowo zabarwionych, a puste obszary można pokolorować kredkami lub flamastrami. Kredki w dłoń!

Sprawdź ten i inne produkty w naszym sklepie. Prawdziwe wyzwania: Gry i labirynty | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Edukacyjne \ Łamigłówki | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Prawdziwe wyzwania: Gry i labirynty - opis książki: W tej książce znajdziesz mnóstwo gier, zagadek i labiryntów! Zaczynają się od prostych, ale z czasem stają się trudniejsze. Obok każdego rysunku pokazano wynik osiągnięty przez eksperta, widoczny w postaci zegara.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Prawdziwe wyzwania: Gry i labirynty ; OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI