Komputery. Algorytmy i kodowanie

Komputery. Algorytmy i kodowanie - Tracy Gardner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tracy Gardner
WYMIAR
9,83 MB
NAZWA PLIKU
Komputery. Algorytmy i kodowanie.pdf
ISBN
9287314674237

OPIS

Chcesz wprowadzić dziecko w świat komputerów, ale nie wiesz, od czego zacząć?Ta nowoczesna seria przybliża świat komputerów i takie zagadnienia, jak: budowa tabletu, rodzaje sprzętu komputerowego, internet czy pisanie programów. Dzięki prostym wyjaśnieniom i ciekawym ćwiczeniom wspomagającym naukę wraz z dzieckiem poznacie nowoczesne technologie i wirtualny świat. Strony książek są zmazywalne – do zadań można więc podchodzić wielokrotnie.

Mój pierwszy tablet . KOMPUTERY. ALGORYTMY I KODOWANIE w kategorii Nauka i technika / Edukacyjne / Dla dzieci Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów.

Algorytmy i kodowanie Tracy Gardner, Elbrie de Kock Pozostałe książki. Opis Chcesz wprowadzić dziecko w świat komputerów, ale nie wiesz, od czego zacząć?Ta postępowa seria przybliża świat komputerów i takie zagadnienia, jak: budowa tabletu, rodzaje sprzętu komputerowego, int. Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Komputery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI