Disney Księżniczki. Bajkowe przygody

Disney Księżniczki. Bajkowe przygody - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
Disney Księżniczki. Bajkowe przygody.pdf
ISBN
1310440759152

OPIS

Ulubione bohaterki filmów Disneya – Bella, Dżasmina, Ariel, Pocahontas i Roszpunka – zapraszają do odkrywania tajemnic otaczającego świata i do wspólnej zabawy.Bajkowe opowieści rozbudzą wyobraźnię i ciekawość małych czytelniczek, łączenie słów z obrazkami i dźwiękami pomoże im w zrozumieniu tekstu, a otwieranie okienek i wciskanie przycisków pozwoli ćwiczyć precyzję ruchów.

Switch camera. Share ... Ulubione bohaterki filmów Disneya Bella, Dżasmina, Ariel, Pocahontas i Roszpunka zapraszają do odkrywania tajemnic otaczającego świata i do wspólnej zabawy.Bajkowe opowieści rozbudzą wyobraźnię i ciekawość małych czytelniczek, łączenie sł Bajkowe opowieści rozbudzą wyobraźnię i ciekawość małych czytelniczek, łączenie słów z obrazkami i dźwiękami pomoże im w zrozumieniu tekstu, a otwieranie okienek i wciskanie przycisków pozwoli ćwiczyć precyzję ruchów.

Bajkowe przygody" - oprawa twarda - Wydawnictwo Olesiejuk. Bajkowe Księżniczki (Disney Princess Dress Up) - zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałyby księżniczki Disney'a, gdyby zamieniły się sukienkami? W tej grze możecie się przekonać jak 🙂 Do każdej fryzury możecie dopasować dowolną suknię lub stworzyć po prostu swoją ulubioną postać z bajki. Ulubione bohaterki filmów Disneya Bella, Dżasmina, Ariel, Pocahontas i Roszpunka zapraszają do odkrywania tajemnic otaczającego świata i do wspólnej zabawy.Bajkowe opowieści rozbudzą DISNEY KSIĘŻNICZKI. BAJKOWE PRZYGODY.

POWIĄZANE KSIĄŻKI