ZOO. Czytam Koloruję

ZOO. Czytam Koloruję - Monika Kalinowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Kalinowska
WYMIAR
12,43 MB
NAZWA PLIKU
ZOO. Czytam Koloruję.pdf
ISBN
7462294622262

OPIS

Najpiękniejsze bajki świata i współczesne opowieści w podwójnej odsłonie.Pierwsza część zawiera pięknie zilustrowaną bajkę do czytanie przed snem.Druga część to zabawa i nauka. Przy kolorowaniu poszczególnych scen z bajki dziecko samo może opowiadać zapamiętaną historię.Zapraszamy do zabawy i nauki.

Przy kolorowaniu poszczególnych scen z bajki dziecko samo może opowiadać zapamiętaną historię. Najpiękniejsze bajki świata i współczesne opowieści w podwójnej odsłonie. Pierwsza część zawiera pięknie zilustrowaną bajkę do czytanie przed snem.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Informacje o ZOO. CZYTAM KOLORUJĘ, PRACA ZBIOROWA - 8568624689 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI