Plakaty 4-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!

Plakaty 4-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię! - Isabelle Jacque (ilustr.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Isabelle Jacque (ilustr.)
WYMIAR
3,61 MB
NAZWA PLIKU
Plakaty 4-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!.pdf
ISBN
3070829075331

OPIS

Książka przygotowana z myślą o dzieciach czteroletnich. Znalazło się w niej 11 odrywanych kart plakatów, dzięki którym maluchy poprzez zabawę zdobędą mnóstwo nowych wiadomości i umiejętności. Poznają liczby, alfabet, instrumenty muzyczne i maszyny budowlane, ale także dowiedzą się, jak z jaja rozwija się kurczaczek, a ze zboża powstaje chleb. Czekają też na nich bohaterowie bajki „Czerwony Kapturek”.Poszczególne plakaty można powiesić na ścianie, dzięki czemu dziecko utrwali poznane informacje.

Swobodnie eksplorując otoczenie, błyskawicznie zdobywa wiedzę o świecie. Wiele może się nauczyć chociażby przez wykonywanie ilustracji do książek czytanych przez rodzica. Sprawdź niskie ceny i kup Teczka 4-latka.

Uczę się i rozwijam wyobraźnię! - Praca zbiorowa Książka przygotowana z myślą o dzieciach pięcioletnich. Znalazło się w niej 11 odrywanych kart plakatów, dzięki którym mali czytelnicy poprzez zabawę zdobędą mnóstwo nowych wiadomości i...

POWIĄZANE KSIĄŻKI