Ćwicz swój umysł

Ćwicz swój umysł - James Harrison | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Harrison
WYMIAR
3,41 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz swój umysł.pdf
ISBN
1618595870272

OPIS

Ćwicz swój umysł to pierwszy wizualny podręcznik do treningu umysłowego.Zawiera on wszechstronny program wspomagający rozwój zdolności umysłowych, inteligencji i ogólnej funkcji mózgu. Żadnych skomplikowanych zasad czy uczenia się na pamięć – oferujemy jedynie najlepsze rozwiązania i wskazówki, jak skutecznie wykorzystywać potencjał umysłowy.Podręcznik zawiera wiele prostych, ale bardzo interesujących ćwiczeń, które pomagają w rozwoju zdolności umysłowych, pamięci oraz umiejętności rozwiązywania problemów.

Zawiera on wszechstronny program wspomagający rozwój zdolności umysłowych, inteligencji i ogólnej funkcji mózgu. Żadnych skomplikowanych zasad czy uczenia się na pamięć oferujemy jedynie najlepsze rozwiązania i wskazówki, jak skutecznie wykorzystywać ... Ćwicz swój umysł to pierwszy wizualny podręcznik do treningu umysłowego. Zagraj za darmo w Sudoku już teraz! Sudoku to jedna z najpopularniejszych gier logicznych wszechczasów.

Żadnych skomplikowanych zasad czy uczenia się na pamięć oferujemy... - ISBN: 978-83-2747-863-4 Ćwicz swój umysł, także w wakacje! Kasia 15 jul 2019 • 4 min.

POWIĄZANE KSIĄŻKI