Atlas miast świata

Atlas miast świata - Giulia Lombardo (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Giulia Lombardo (ilustr.)
WYMIAR
9,37 MB
NAZWA PLIKU
Atlas miast świata.pdf
ISBN
2765942917878

OPIS

Czy wiesz, że w NOWYM JORKU możesz wejść na pokład prawdziwego lotniskowca, a w londyńskim muzeum SHERLOCKA HOLMESA rozwiązać zagadkę, zupełnie jak prawdziwy detektyw?W tej książce znajdziesz ciekawostki na temat miejscowych zwyczajów i tradycji ważniejszych MIAST ŚWIATA, a także kilka lokalnych legend. Jesteśmybardzo ciekawi, jak ci się spodobają nasze opowieści!

Poznaj SŁYNNYCH LUDZI, ZNANE BUDYNKI, OŚRODKI KULTURY oraz MIEJSCA PRZYJAZNE DZIECIOM dzięki temu szczegółowemu przewodnikowi, który zapewni wiele godzin dobrej zabawy zarówno dzieciom, jak i dorosłym. ... Natomiast dokładną premierę miała w 2018-10-11 Co więcej, książka Atlas miast świata wpisuje się w gatunek Interaktywne, Obrazkowe, Edukacyjne.

autor: Federica Magrin, Giulia Lombardo. Czy wiesz, że w NOWYM JORKU możesz wejść na pokład prawdziwego lotniskowca, a w londyńskim muzeum SHERLOCKA HOLMESA rozwiązać zagadkę, zupełnie jak prawdziwy detektyw? „Atlas miast" to niespotykana dotąd, świetna książka dla dzieci, w której mogą one znaleźć ... Czy wiesz, że w Nowym Jorku możesz wejść na pokład prawdziwego lotniskowca, a w londyńskim muzeum Sherlocka Holmesa rozwiązać zagadkę, zupełnie jak prawdziwy detektyw? W tej książce znajdziesz ciekawostki na temat miejscowych zwyczajów i tradycji ważniejsz Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Atlas miast świata Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI