Wierszyki dla maluszka

Wierszyki dla maluszka - Ala Hanna Murgrabia | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ala Hanna Murgrabia
WYMIAR
7,80 MB
NAZWA PLIKU
Wierszyki dla maluszka.pdf
ISBN
2058144915257

OPIS

Wierszyki dla maluszka to wyjątkowy zbiór poezji dla 2-3-latków. Znajdują się tu utwory pogodne, wesołe, refleksyjne oraz takie, które można dziecku przeczytać na dobranoc. Pastelowe ilustracje są doskonale dostosowane do atmosfery wierszy i znakomicie wpłyną na nastrój najmłodszych czytelników.

Znajdują się tu utwory pogodne, wesołe, refleksyjne oraz takie, które można dziecku przeczytać na dobranoc. Pastelowe Miłości nigdy za wiele! Walentynki dla dzieci.

Znajdują się tu utwory pogodne, wesołe, refleksyjne oraz takie, które można dziecku przeczytać na dobranoc. Pastelowe ilustracje są doskonale dostosowane do atmosfery wierszy i znakomicie wpłyną na nastrój najmłodszych czytelników. Wierszyki dla maluszka to wyjątkowy zbiór poezji dla 2-3-latków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI