Uciśnij tutaj! Reiki dla początkujących

Uciśnij tutaj! Reiki dla początkujących - Victor Archuleta | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Victor Archuleta
WYMIAR
10,14 MB
NAZWA PLIKU
Uciśnij tutaj! Reiki dla początkujących.pdf
ISBN
1815380723751

OPIS

Współczesne ujęcie starożytnych praktyk sprawia, że reiki staje się dostępne dla nowych pokoleń.Pierwotnie reiki było stosowane przez Japończyków na początku XX wieku. To całościowe (holistyczne) podejście do procesu zdrowienia dawało zadziwiające rezultaty dzięki wykorzystywaniu energii wysyłanej przez ręce „nadawcy” i jej oddziaływaniu na energię płynącą przez ciało „odbiorcy”. Nie wymagało udziału innych osób!Piękne ilustracje, doświadczenie nauczyciela praktyka Victora Archulety i prosty układ książki sprawią, że czytelnik szybko zacznie korzystać z tego niezwykłego narzędzia sprzyjającego zdrowieniu.

Oszczędzasz 5.00 PLN. Masz 30-dni na zwrot.

To całościowe (holistyczne) podejście do procesu zdrowienia dawało zadziwiające rezultaty dzięki wykorzystywaniu energii wysyłanej przez ręce „nadawcy" i jej oddziaływaniu na energię płynącą przez ... Książka Uciśnij tutaj! Reiki dla początkujących do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 18,85 zł (Rabat 25%). Autor: Victor Archuleta, wydawnictwo: Olesiejuk Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI