Od kropki do kropki: Wiejskie zwierzęta

Od kropki do kropki: Wiejskie zwierzęta - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,86 MB
NAZWA PLIKU
Od kropki do kropki: Wiejskie zwierzęta.pdf
ISBN
3810999980804

OPIS

Dzięki tej serii łatwo i szybko narysujesz wiele zwierząt – i te mieszkające na wsi, i te żyjące w morskich odmętach, i te polujące na sawannie. Przekonaj się, jakie to proste! Połącz kolejne kropki i pokoloruj obrazek. Rysuj, koloruj i dobrze się baw!

W ofercie: obrazkowe książeczki kartonowe dla dzieci od 6 m do 2 lat, bajki, baśnie, legendy, bogato ... Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry. Najlepsze tytuły w najniższych cenach.

Połącz kropki i ozdób obrazki naklejkami - to zadanie idealne dla małych rączek! Seria Od kropki do kropki zapewni miłe spędzenie czasu podczas tworzenia rysunków przez łączenie kolejnych punktów i kolorowanie powstałych w ten sposób obrazków. Tytuły w serii: Zabawne zwierzątka, Leśne zwierzątka, Dzikie zwierzątka, Wiejskie zwierzątka, Na stadionie, Wśród piłkarzy, Wśród... Połącz kropki i Kropka do kropki Wiejskie zwierzęta - opinie, cena - MediaMarkt.pl Wykorzystujemy pliki Cookies do celów statystycznych, analitycznych, personalizacji przedstawianych ofert oraz celów związanych z bezpieczeństwem naszego sklepu, aby zapewnić przyjemne wrażenia podczas przeglądania naszego serwisu. Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry.

POWIĄZANE KSIĄŻKI