Fajna matma. Szkoła czarodziejów

Fajna matma. Szkoła czarodziejów - Linda Bertola | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linda Bertola
WYMIAR
11,57 MB
NAZWA PLIKU
Fajna matma. Szkoła czarodziejów.pdf
ISBN
5091676142412

OPIS

Możesz uczyć się matematyki, jednocześnie się bawiąc!Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki.Według przeprowadzonych ostatnio badań pedagogicznych, długotrwała motywacja do nauki wiąże się z przyjemnością, która towarzyszy uczeniu się, co prezentujemy w tej książce.

Według przeprowadzonych ostatnio badań pedagogicznych, długotrwała motywacja do nauki wiąże się z przyjemnością, która towarzyszy uczeniu się, co prezentujemy w... Fajna matma. Szkoła czarodziejów - Linda Bertola - opis podręcznika: Możesz uczyć się matematyki, jednocześnie się bawiąc! Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki. Towar z kategorii OUTLET.

SZKOŁA CZARODZIEJÓW w kategorii Szkolne / Edukacyjne / Dla dzieci. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI